کد خبر : 1279
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷

پاکسازی طبیعت تنگ شرابگرو از زباله توسط دوستداران محیط زیست سرفاریاب

پاکسازی طبیعت تنگ شرابگرو از زباله توسط دوستداران محیط زیست سرفاریاب
حفظ محیط زیست، پاسخ به یکی از نیازهای امروز جامعه، برای نگاهداری بیش‌تر از محیط زیست و رعایت حقوق عمومی است اسلام مرادپورعنوان کرد: تخریب محیط زیست معلول نابرابریهای اجتماعی و استفاده‏های غلط از طبیعت و یکی از عوامل تضییع حقوق انسانهاست.

پاکسازی طبیعت تنگ شرابگرو از زباله توسط دوستداران محیط زیست سرفاریاب
بخشدارسرفاریاب به خبرنگاردهدشت نیوزگفت:حفظ محیط زیست، پاسخ به یکی از نیازهای امروز جامعه، برای نگاهداری بیش‌تر از محیط زیست و رعایت حقوق عمومی است
اسلام مرادپورعنوان کرد: تخریب محیط زیست معلول نابرابریهای اجتماعی و استفاده‏های غلط از طبیعت و یکی از عوامل تضییع حقوق انسانهاست.
ایشان افزود:‌ در این راستا و به منظور اشاعه و ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست هیات کوهنوردی چیتاباهمکاری بخشداری سرفاریاب محیط زیست چرام،اداره ورزش وجوان چرام ،شوراوشهردار،اعضای شورای ادادی و هیات همگانی میراث وفرهنگی چرام اقدام به جمع آوری زباله های حاشیه تنگ شرابگرو نمود.

این پاکسازی که با حضور مسئولین اداره محیط زیست شهرستان ،اداره ورزش وجوانان ، اعضای شورای اداری ،رئیس شورای سرفاریاب وشهردارهیات کوهنوردی چیتامردم طبیعت دوست سرفاریاب ومسئول کمپ تنگ شرابگرو همراه بودبخشدارسرفاریاب ازهمه کسانی که دراین کارپسندیده شرکت کردندوگروشگران تقدیرکرد.

وی گفت:کارمسافران وگردشگران قابل تقدیرهست چراکه زباله هاراجمع اوری وبه فکرمحیط زیست بوده اند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.