کد خبر : 4905
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۴

به جای پیام تسلیت در مراسم تشییع جوانان چرامی، جوهر قلم و مهرت را برای گرفتن و تخصیص اعتبار جاده‌های چرام بگذار

به جای پیام تسلیت در مراسم تشییع جوانان چرامی، جوهر قلم و مهرت را برای گرفتن و تخصیص اعتبار جاده‌های چرام بگذار
بیایید به جای آباد کردن قبرستان‌ها، جاده را آباد کنید تا شاهد شیون مادران و خواهران و شکستگی قامت پدران این جوانان نباشیم.

پایگاه خبری دهدشت نیوز:آقای هاشمی پور کلنگت را زمین بگذار!
به جای پیام تسلیت در مراسم تشییع جوانان چرامی، جوهر قلم و مهرت را برای گرفتن و تخصیص اعتبار جاده‌های چرام بگذار.
چرا که این روزها و سالهای گذشته محور چرام _دهدشت این روزها قربانگاه جوانان چرام است.
عدل هاشمی پور که در زمان انتخابات وعده‌های زیادی داده بود و حتی در دوران نمایندگی و سال‌های گذشته سال ۹۶ و ۹۷ وعده داده بود که جاده چرام به دهدشت دهه فجر به پایان می‌رسد اما انگار هاشمی پور منتظر است تا جوانی از دیار چرام قربانی تصادفات جاده‌ای شود و آنگاه یکی از نزدیکان سیاسی وی یادداشتی به مجری مراسمات تشییع بدهد و. مجری هم پیام تسلیت را قرائت کند.
آری جناب هاشمی پور این جاده‌ها و پل‌ها که خوراک شما بود بیا و ببین این جاده‌ها قامت رعنای جوانان چرامی را خوراک خود کرده
آری جناب هاشمی پور شما که وکیل مردم هستید چرا بر سر وزیر راه و شهرسازی فریاد نمی‌کشید
آری جناب هاشمی پور شما که فریاد می‌زدید که جوانان ما در شهرهای خارج از استان دنبال کارگری هستند اما بیا و ببین که جوانان در همین حوالی و جاده‌های نزدیک که سالها بلاتکلیف مانده جان خود را از دست می‌دهند.
جناب هاشمی پور به جای آباد کردن قبرستان‌ها و سفارش برای سردخانه‌ها و دلخوش کردن مردم چرام متاسفانه به این مقدارهای ناچیز، اگر مرد میدانی و عملیاتی چرا از اصلاح و تکمیل محور ۱۰ کیلومتری چرام ناتوانید.
بیایید به جای آباد کردن قبرستان‌ها، جاده را آباد کنید تا شاهد شیون مادران و خواهران و شکستگی قامت پدران این جوانان نباشیم.
جناب هاشمی پور چشمانت را باز کن و بیین که ۴ سال مثل برق و باد گذشت ببین کدام کار را برای چرام انجام دادی.
امروز نامه‌ای با مهر و امضای شما در فضای مجازی  دیدیم که از تخصیص اعتبار ۸ میلیاردی برای بافت تاریخی دهدشت خبر داده بودی اگر چنین است و راحت چرا برای جاده تاریخی چرام به دهدشت که پیمانکاران آن سالها معطل اعتبار هستند و قطره چکانی به آنها داده می‌شود اعتباری جذب نمی‌کنید اینها که خوراک شماست.
شاید به خاطر نجابت چرامی ها باشد که تاکنون فریادی سر ندادند برای جاده‌ها چون هر ماه و هرسال بر سر جنازه جوانان خود فریاد و فغان سر می‌دهند.
جناب هاشمی پور این کلنگی بر دوش گرفته‌اید و بر زمین می‌زنید همچون کلنگ بیمارستان چرام در ۲ سال پیش که ناکام مانده هنوز اما بدان و آگاه باش که این روزها کلنگ چرامی ها بر گور جوانان و اشک و افسوس آنها بدرقه جوانانشان هست.
آقای هاشمی پور کلنگت را زمین بگذار.
قلمت و مهرت را بردار، فریادت را در مجلس برسر وزیر راه بلند کن، وقتی نمانده است فرصت مثل برق و باد می‌گذرد
مردم چرام همین یک کار را و آن چهار خطه کردن و اصلاح  و تکمیل محور چرام به دهدشت و نصب روشنایی آن برای کاهش تصادفات مرگبار، شک نکن برای همین یک کار هم که شده نامت برای همیشه در چرام ماندگار خواهد بود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

تازه ترین خبر