کد خبر : 6876
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۵:۰۹

آقای استاندار آیا توان مقابله با استخدام های غیر قانونی در شرکت گاز کهگیلیویه و لنده را دارید؟ دست از ما بهترون در این جریان را رو کنید…

آقای استاندار آیا توان مقابله با استخدام های غیر قانونی در شرکت گاز کهگیلیویه و لنده را دارید؟ دست از ما بهترون در این جریان را رو کنید…
در ماه های گذشته توسط شرکت گاز استان ، چندین روستای شهرستان لنده شاهد اجرای عملیات گازرسانی بودند که با اتمام کار ، گازرسانی بر اساس قانون هر منطقه نیازمند یک گاز بان بود که با سفارش عدل هاشمی این نیروها جذب ولی جذب آنان کاملا غیره قانونی انجام گرفته است.

پایگاه خبری دهدشت نیوز:

استاندار محترم استان ک.ب ، جناب آقای کلانتری :

آن گونه که مطلع هستید جمهوری اسلامی ما جمهوری لفظی نیست ، ملت سرافراز ایران ملتی الهی هستند که قیام لله کردند زیرا ما برای اسلام انقلاب کردیم نه برای سیاست ، *پس رگ تعهد و عدالت محوری مسئولین کشوری و استانی من جمله شما بعنوان ناخدای استانداری استان در دولت تدبیر و امید ، باید پایانی مقتدرانه به رانت ، سفارش ، رد و پای پر رنگ اصحاب سیاسی قدرت مثل آقای نماینده حوزه شهرستان های چهارگانه کهگیلویه بزرگ جناب عدل هاشمی ، در استخدام های فراقانونی و بی ضابطه در شرکت گاز شهرستان های کهگیلویه و لنده باشد تا خاصیت عدالت قابل تربیت برای منافع سیاسی نماینده این حوزه و فرزندان لیدرانش نباشد ، زیرا حق همه جوانان تحصیل کرده است که فرصت ها را برای استخدام شدن مغتنم و برابر ببینند ، از سویی در تعجبم که چرا وقتی نماینده این حوزه خدمات دولت را بارها و بارها به نام خود مصادره می کند نامی از دولت تدبیر و امید برده نمی شود و حتی استخدامی ها هم باید بدون اجازه مسئولین شهرستانی و استانی انجام شود؟*

آیا دست از ما بهترون در کاراست؟ آیا جناب عدل هاشمی نیروهای کیهانی را وادار به انجام این موضوع مامور نکرد؟ یا شاید از کتاب های تالیفی خود برای آزمون غیر حضوری استفاده نکرد؟ بعنوان یک جوان از نماینده ژن خواه خواهش کردم که نمرات ژن برتری ها را اعلام کند اگر اینگونه عمل نکند مطمئن باشید از صفحه پنجاه یکی از کتاب هایش املاء خواهم گرفت ، اما براستی شما
کجای کار هستید که گوی و میدان از شما ربوده شد؟

طی ماه های گذشته بود که خبری با عنوان فضای مجازی لنده و یک خبر عجیب در صفحات فضای مجازی و برخی سایت های خبری استان منتشر شد که به بنظر می رسد این خبر از سوی شما و سایر مسئولین و رسانه ها بایگانی و اولویت رسیدگی تان چنین خبرهای نیست.

خبری که در آن آورده شده بود ،
استخدام بدون آزمون در شرکت گاز شهرستان های کهگیلویه و لنده ، جوانان تحصیل کرده در رشته های فنی و بیکار این شهرستان ها را نگران کرده است.

در ماه های گذشته توسط شرکت گاز استان ،
چندین روستای شهرستان لنده شاهد اجرای عملیات گازرسانی بودند که با اتمام کار ، گازرسانی بر اساس قانون هر منطقه نیازمند یک گاز بان بود که با سفارش عدل هاشمی این نیروها جذب ولی جذب آنان کاملا غیره قانونی انجام گرفته است.

نکته قابل تامل در این استخدام ها عدم اطلاع شرکت گاز این شهرستان ها از چگونگی بکار گیری نیروی های بود که به عنوان گازبان استخدام شده اند.

در خبر منتشر شده عنوان شد باید منتظر ماند و دید آیا استانداری که همه از قانون و قانون مداری سخن می گوید توان مقابله با چنین اقداماتی را دارد.

بنابراین گزارش غیره قانونی بودن استخدام این نیروها اگر چه کاملا مشهود است لکن تا امروز چرا از سوی شما و شرکت گاز استان هیچ برخوردی صورت نگرفت ؟

کماکان مردم منتظر پاسخ مجموعه استانداری این استان و شخص شما هستند.

سید غفار فتحی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

تازه ترین خبر