شماره : 56893
۱ / ۴ / ۱۴۰۳ - ۹:۲۸

بازدید مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد ازروند برگزاری آزمون تیزهوشان

بازدید مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد ازروند برگزاری آزمون تیزهوشان؛

بازدید مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد ازروند برگزاری آزمون تیزهوشان

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از روند برگزاری آزمون تیزهوشان بازدید به عمل آورد.

به گزارش ….دهدشتنیوز……..، محمد جمالی گفت:۴۰۸۹داوطلب در این آزمون شرکت کردندکه از این تعداد ۱۹۰۰ دانش آموزپایه ششم دختر و تعداد ۲۱۸۹دانش آموز پایه ششم پسر بوده اند که دوحوزه آزمون برای دختران و دوحوزه هم برای پسران درنظرگرفته شده بود.بخش در بازدید از حوزه های برگزاری آزمون ورودی تیزهوشان پایه های ششم وهفتم کهگیلویه‌وبویراحمد گفت: با برنامه ریزی دقیق ، حضور با شکوه دانش آموزان و عوامل اجرایی این آزمون در کهگیلویه وبویراحمد در حال برگزاری است.

وی از عوامل اجرایی که در بحث برگزاری آزمون نسبت به رفاه دانش آموزان وایجاد فضای آرام، با رعایت مقررات وقوانین و همچنین راه اندازی وسایل سرمایشی مدارس که برای برگزاری آزمون به طور منظم برنامه ریزی وانجام وظیفه نمودند تقدیر وتشکر کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: آزمون مدارس تیزهوشان در کمال امنیت و آرامش برگزار می‌شود و اولیا دانش آموزان اطمینان داشته باشند حقی از هیچکس ضایع نخواهد شد.

وی در پایان گفت؛ نتایج این آزمونها در مردادماه اعلام خواهد شد.

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 56893 توسط keyani bavand و در روز جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۲۸:۵۳
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 56890
۳۱ / ۳ / ۱۴۰۳ - ۹:۴۰

رئیس کمیته فرهنگیان محمد باقر قالیباف در کهگیلویه وبویراحمد خبرداد: همایش بزرگ فرهنگیان حامی قالیباف در یاسوج برگزار می شود/ قالیباف رئیس جمهوری در تراز انقلاب اسلامی

رئیس کمیته فرهنگیان محمد باقر قالیباف در کهگیلویه وبویراحمد خبرداد: همایش بزرگ فرهنگیان حامی قالیباف در یاسوج برگزار می شود/ قالیباف رئیس جمهوری در تراز انقلاب اسلامی؛

رئیس کمیته فرهنگیان محمد باقر قالیباف در کهگیلویه وبویراحمد خبرداد:
همایش بزرگ فرهنگیان حامی قالیباف در یاسوج برگزار می شود/ قالیباف رئیس جمهوری در تراز انقلاب اسلامی
رئیس کمیته فرهنگیان ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف در استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری همایش بزرگ فرهنگیان حامی قالیباف در یاسوج خبرداد.
به گزارش ……دهدشتنیوز……سید محمد دانشی در جمع اعضای کمیته فرهنگیان ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف در استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: ۸ تیرماه روز پیروزی عزت ملت ایران برای ساختن فرداهایی بهتر برای ایران اسلامی است .
وی افزود: فرهنگیان به عنوان قشری تاثیرگذار در جامعه هم در برگزاری انتخابات و هم زمینه سازی برای مشارکت حداکثری مردم نقش مهم و تعیین کننده‌ای دارند.
وی با بیان اینکه حضور محمدباقر قالیباف در انتخابات موجی از شور و شعف میان مردم به وجود آورد بیان کرد: محمدباقر قالیباف به دلیل کارنامه درخشانی که در مسئولیت‌های مختلف داشته است امروز مورد اقبال مردم به ویژه جامعه فرهنگی واقع شده است.
رئیس کمیته فرهنگیان ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف در استان کهگیلویه وبویراحمد، ،مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را ضامن اقتدار بقا و دوام انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: جامعه بزرگ فرهنگیان با درک شرایط کنونی از همه توان خویش برای روی کار آمدن دولتی کارآمد در تراز انقلاب اسلامی حمایت می‌کند.
وی به اعضای کارگروه‌های مختلف کمیته فرهنگیان ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف تاکید کرد: در برخوردهای چهره به چهره و گروه‌های فضای مجازی ضمن رعایت ادب و احترام و پرهیز از تندی و خشونت با منطق و استدلال و صبر و حوصله به ابهامات پاسخ دهند و بستر را برای حضور حداکثری مردم فراهم کنند.
دانشی اظهارامیدواری کرد: با انتخاب آگاهانه در ۸ تیرماه مردم طعم شیرین عدالت و خدمت را خواهند چشید.
وی در پایان از برگزاری همایش بزرگ فرهنگیان حامی محمد باقر قالیباف در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت این همایش هفته آینده با حضور مهمان کشوری و حضور پرشور فرهنگیان در یاسوج برگزار خواهد شد.

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 56890 توسط keyani bavand و در روز پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۴۰:۰۳
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 56887
۳۰ / ۳ / ۱۴۰۳ - ۲۳:۳۱

بیمارستان ۲۳۴ تختخوابی دهدشت بزودی کلنگ زنی می شود

بیمارستان ۲۳۴ تختخوابی دهدشت بزودی کلنگ زنی می شود؛

نشست هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با حضور دکتر سعید جاودان سیرت؛ رئیس دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمین جابری؛ مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه،فرماندار کهگیلویه وجمعی از معاونین و مدیران در شبکه بهداشت درمان شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

 

به گزارش دهدشتنیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان؛ دکتر سعید جاودان سیرت گفت: در این نشست مشکلات و مباحث موجود در شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه اعم از مراکز بهداشتی و درمانی، بیمارستان، کلینیک و اورژانس ۱۱۵ داشتند، بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

 

وی اظهار داشت: مساعدت در خصوص رفع مشکلات ستاد شبکه بهداشت و درمان، کمک به زیر ساخت های بیمارستانی و نیز پیگیری مکاتبات با وزارت جهت تغییر در چارت تشکیلاتی حوزه های مختلف از جمله مصوبات این نشست بود.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطر نشان کرد‌: یکی از موارد مهمی که در این سفر مد نظر بود، بیمارستان ۲۳۴ تختخوابی دهدشت بود که خوشبختانه مصوب گردیده و به زودی آیین کلنگ زنی آن برگزار خواهد شد.

 

دکتر جاودان سیرت همچنین در ادامه به اقدامات مهم دولت سیزدهم در حوزه بهداشت و درمان استان پرداخت و تصریح کرد: طی ۳ سال ریاست شهید آیت الله رئیسی بالغ بر ۵۰ پروژه عمرانی ملی و استانی به بهره برداری رسیده است.

 

این مقام مسئول تاکید کرد: بیمارستان شهید سلیمانی بهمئی، مرکز پزشکی هسته‌ای یاسوج و بیمارستان نرگسی گچساران از جمله این پروژه‌ها هستند.

 

وی افزود: همچنین ۱۱ پروژه کلنگ زنی شدند و ۱۰پروژه توسط خیرین روند ساخت خود را طی می کنند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان با بیان اینکه طی سه سال اخیر ۲۷ پروژه اعم از دانشکده‌های دندانپزشکی، پرستاری و بهداشت پیشرفت فیزیکی ۳۵ تا ۷۵ درصد داشته اند.

 

دکتر جاودان سیرت در پایان خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مهمترین و ارزنده ترین خدمات دولت در بحث تجهیزات پزشکی برای استان بوده است به گونه ای که بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان طی ۳ سال به استان وارد شده است.

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 56887 توسط keyani bavand و در روز چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۳۱:۱۸
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 56884
۳۰ / ۳ / ۱۴۰۳ - ۸:۳۷

سرپرست آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: رقابت بیش از ۸ هزار دانش آموز کهگیلویه و بویراحمدی برای ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در روزهای ۳۱ خرداد و یکم تیرماه

سرپرست آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: رقابت بیش از 8 هزار دانش آموز کهگیلویه و بویراحمدی برای ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در روزهای ۳۱ خرداد و یکم تیرماه؛

سرپرست آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:
رقابت بیش از ۸ هزار دانش آموز کهگیلویه و بویراحمدی برای ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در روزهای ۳۱ خرداد و یکم تیرماه
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با سراسر کشور آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی با نهایت دقت و سلامت در ۵۷ حوزه در ۸ شهرستان ومنطقه با رقابت ۸۴۰۸ نفر در روزهای پنجشنبه ۳۱ خرداد ماه و جمعه یکم تیرماه در سطح استان برگزار خواهد شد.
به گزارش …………دهدشتنیوز……………محمد جمالی درجلسه شورای معاونین اداره کل آموزش وپرورش استان با بیان این خبرگفت:آزمون ورودی پایه هفتم مدارس پرورش استعدادهای درخشان و نمونه دولتی، در روز پنج‌شنبه مورخ ۳۱ خرداد ساعت و آزمون ورودی پایه دهم مدارس پرورش استعدادهای درخشان و مدارس نمونه دولتی در قالب یک آزمون و در روز جمعه مورخ یکم تیر ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه آزمون ورودی پایه هفتم مدارس پرورش استعدادهای درخشان و نمونه دولتی در ۲۸ حوزه و با حضور ۴۰۸۹ نفر و آزمون ورودی پایه دهم مدارس پرورش استعدادهای درخشان و مدارس نمونه دولتی با حضور ۴۳۱۹ نفر برگزار می شود گفت: با برنامه ریزی ها و تدابیر اندیشیده شده، این آزمون ها با نهایت دقت ، سلامت و امنیت برگزار خواهد شد.
رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت تحصیلی آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد نیز گفت: متقاضیان ورود به مدارس سمپاد و نمونه‌دولتی که هنوز کارت ورود به جلسه دریافت نکرده اند ، می توانند از طریق پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir به صورت اینترنتی به دریافت کارت خود اقدام کنند.
یونس محمود زاده افزود: دانش‌آموزانی که کارت ورود به جلسه آنها بدون عکس بود، لازم است با همراه داشتن کارت و یک قطعه عکس به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه کرده تا مدیران مدارس مربوطه به الصاق عکس و درج مهر مدرسه روی عکس اقدام کنند.
گفتی است : ۱۲ مدرسه تیزهوشان و ۱۱ مدرسه نمونه در سطح استان وجود دارد که ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان ۴۸۴ نفر و ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی۱۱۰۰نفر در پایه دهم است که آزمون پذیرش این مدارس به صورت همزمان در سراسرکشور در روزهای پنج‌شنبه مورخ ۳۱ و جمعه یکم تیر ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 56884 توسط keyani bavand و در روز ساعت ۰۸:۳۷:۳۹
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 56882
۳۰ / ۳ / ۱۴۰۳ - ۸:۳۱

نائب رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کهگیلویه وبویراحمد خبرداد: برگزاری بیست ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کهگیلویه وبویراحمد با محوریت شهر یاسوج سوم تیرماه در تهران

نائب رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کهگیلویه وبویراحمد خبرداد: برگزاری بیست ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کهگیلویه وبویراحمد با محوریت شهر یاسوج سوم تیرماه در تهران؛

نائب رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کهگیلویه وبویراحمد خبرداد:
برگزاری بیست ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کهگیلویه وبویراحمد با محوریت شهر یاسوج سوم تیرماه در تهران
نائب رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری بیست ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان با محوریت شهر یاسوج سوم تیرماه در تهران خبرداد.
به گزارش …..دهدشتنیوز….سید ریحان ناجی مقدم گفت: بیست ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان کهگیلویه وبویراحمد روز سوم تیرماه ۱۴۰۳ با شعار«خیرین مدرسه ساز، پیشران ایران قوی» با حضور خیرین مدرسه ساز، مسئولان کشوری و استانی در کتابخانه مرکزی تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه خیرین در بیست پنجمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در آبانماه سال گذشته مبلغ ۱۰۰میلیارد تومان تعهد کردند که همه تخصیص پیدا کرد گفت: خیرین مدرسه ساز تا کنون بیش از ۱۰۰۰کلاس درس در استان کهگیلویه وبویراحمد ساخته اند و هم اکنون ۵۰ مدرسه خیرساز در سطح استان در حال ساخت است.
ناجی مقدم ، با بیان اینکه این جشنواره با مشارکت خیرین به منظور رفع مشکلات فضاهای آموزشی در استان کهگیلویه و بویراحمد با محوریت شهر یاسوج و دانشگاه فرهنگیان در سوم تیرماه در تهران برگزار خواهد شد از خیرین عزیز در اقصی نقاط کشور و هم استانیهای عزیز ساکن در تهران دعوت کرد جهت کمک به امر مقدس مدرسه سازی و تشویق و ترغیب مردم به این کار خداپسندانه زینت بخش این جشنواره در تالار علامه امینی دانشگاه تهران باشند.
نائب رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان کهگیلویه وبویراحمد در پایان گفت: جشنواره خیرین مدرسه ساز استان هر سال در راستای تکریم خیرین نیک اندیش و به شکرانه سخاوت این عزیزان در انجام کارهای خیربه عنوان یک افتخار ملی برگزارمی شود که همت والای خیرین عزیز در توجه به مناطق کم برخوردار در احداث فضای آموزشی ستودنی است.

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 56882 توسط keyani bavand و در روز ساعت ۰۸:۳۱:۰۱
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 56877
۳۰ / ۳ / ۱۴۰۳ - ۰:۴۰

ستاد انتخاباتی قالیباف در کهگیلویه افتتاح شد

ستاد انتخاباتی قالیباف در کهگیلویه افتتاح شد؛

ستاد انتخاباتی قالیباف در کهگیلویه افتتاح شد

مراسم افتتاح ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شامگاه سه شنبه با حضور عدل هاشمی پور نماینده سابق  و جمع کثیری از مردم کهگیلویه در چهاراه کوی ازادگان  این شهرستان افتتاح شد.
حجت الاسلام حیدرخواه  در این مراسم با تأکید بر اینکه توجه به آرمان‌های انقلاب و تبعیت ازمقام معظم رهبری  امروز بر همگان تکلیف است گفت: همه تکلیف دارند در این مسیر حماسه بزرگی را در ۸ تیرماه خلق کنند و اصلی‌ترین مساله برای انتخابات ریاست جمهوری حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های اخذ رأی است.
وی بابیان اینکه کارآمدی، خستگی‌ناپذیری، اعتقاد به مبانی انقلاب و تلاش از ویژگی‌های رئیس‌جمهور اصلح است که مقام معظم رهبری  به آن تأکید داشته‌اند، تصریح کرد: بر اساس تأیید شورای نگهبان ۶ کاندیدای نهایی برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با یکدیگر به رقابت می‌پردازند که همه آن‌ها دغدغه خدمت به نظام اسلامی را دارند.
حید خواه ، محمدباقر قالیباف را فردی اصلح با ویژگی‌هایی همچون کارآمدی، تلاش و فعالیت شبانه‌روزی دانست و خاطرنشان کرد: همه ما وظیفه داریم در این امر مهم شرکت فعال داسته باشیم
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه در پایان از حضور پرشور مردم در این افتتاحیه تشکر کرد

هاشمی پور نماینده سابق چهار شهرستان گفت: قالیباف  در کارنامه فعالیتی خود در دوران دفاع مقدس از فرمانده دسته، گروهان، جانشین و فرمانده گردان، فرمانده تیپ و فرمانده لشکر ۵ نصر را بر عهده داشته است که رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شناخت کافی نسبت به وی دارند.
هاشمی پور  ادامه داد: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء، فرماندهی نیروی هوا و فضا سپاه نیروی انتظامی، ۱۲ سال خدمت در شهرداری تهران و ریاست مجلس شورای اسلامی گوشه‌ای از فعالیت‌های پرافتخار این کاندیدای ریاست جمهوری است.
وی با اشاره به اینکه امروز وظیفه‌داریم تمام خدمات این کاندید جهادی را تبیین و به اطلاع مردم برسانیم، تأکید کرد: کسی جز قالیباف نمی‌تواند مسیر ریل‌گذاری شده شهید جمهور را ادامه دهد.
نماینده سابق کهگیلویه اضافه کرد: محمدباقر قالیباف از جنس کار بوده و دغدغه‌اش فعالیت و تلاش است، خستگی‌ناپذیر او همیشه مشهود بوده و امروز می‌تواند در سنگر ریاست جمهوری قرار گیرد و در خدمت مردم باشد.
عدل هاشمی پور بااشاره به اتفاقات گذشته  عنوان کرد:در شرایط فعلی بیستر از هر زمان دیگر نیازمند وحدت هستیم و اختلافات گذشته را به فراموشی می سپاریم

شورای نگهبان اسامی ۶ نامزد انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد که براساس حروف الفبا مسعود پزشکیان، مصطفی پورمحمدی، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی و محمدباقر قالیباف با یکدیگر رقابت می‌کنند.
چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیر ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می‌شود.

IMG 20240618 205843 اقتصاددان نوشته

IMG 20240618 205825 اقتصاددان نوشته

IMG 20240618 205549 اقتصاددان نوشته

IMG 20240618 205643 اقتصاددان نوشته

IMG 20240618 214511 اقتصاددان نوشته

IMG 20240618 214640 اقتصاددان نوشته

IMG 20240618 214802 اقتصاددان نوشته

IMG 20240618 214906 اقتصاددان نوشته

IMG 20240618 214719 اقتصاددان نوشته

IMG 20240618 214455 اقتصاددان نوشته

IMG 20240618 214413 اقتصاددان نوشته

IMG 20240618 214421 اقتصاددان نوشته

IMG 20240618 213251 اقتصاددان نوشته

IMG 20240618 211810 اقتصاددان نوشته

IMG 20240618 211806 اقتصاددان نوشته

IMG 20240618 211748 اقتصاددان نوشته

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 56877 توسط keyani bavand و در روز ساعت ۰۰:۴۰:۰۳
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 56874
۲۹ / ۳ / ۱۴۰۳ - ۲۳:۳۱

فرماندار کهگیلویه : فاز دوم پروژه آبرسانی به چهار شهر کهگیلویه کلنگ زنی شد

فرماندار کهگیلویه: فاز دوم پروژه آبرسانی به چهار شهر کهگیلویه کلنگ زنی شد؛

دهدشت نیوز

سید حمزه محقق زاده با اشاره به کلنگ زنی فاز دوم پروژه آبرسانی به چهار شهر کهگیلویه که بصورت تلفنی با حضور وزیر کشور در مرکز استان انجام شد، افزود: پروژه اتصال مخزن ۲۰ هزار متر مکعبی به شبکه آب شرب دهدشت با هدف جلوگیری از تنش آبی این شهر کلنگ زنی شد.

وی تصریح کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۷ میلیارد تومان و مدت زمان اجرای ۵ ماه، توسط شرکت سبز شاد اهواز و مشاوره مهاب قدس در دولت سیزدهم در حال اجرا است.

فرماندار کهگیلویه خاطر نشان کرد: هدف اصلی این پروژه تأمین پایدار آب شرب شهر دهدشت و رفع مشکل تنش آبی در این شهر است

محقق زاده بیان داشت: حتی در بدترین شرایط، تا ۷۲ ساعت نیز آب شرب این شهر تأمین خواهد شد.

وی تاکید کرد: با اتمام این پروژه تا پایان مرداد ماه، شهر دهدشت از تنش آبی خارج خواهد شد.

کد خبر ۶۱۴۱۱۰۰
ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 56874 توسط keyani bavand و در روز سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۳۱:۳۸
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 56872
۲۹ / ۳ / ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۳

قاضی کشیک قلابی در کهگیلویه به دام افتاد

قاضی کشیک قلابی در کهگیلویه به دام افتاد؛

دهدشت نیوز

قاضی کشیک قلابی در کهگیلویه به دام افتاد
💢 فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه گفت: فردی که با جعل عنوان قاضی کشیک دادگستری خود را به شهروندان معرفی و از آنها کلاهبرداری می‌نمود دستگیر شد.
💢 سرهنگ سید محمد موسوی در بیان این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر حضور فردی در جلوی ساختمان دستگاه قضایی، شورای حل اختلاف، دادسرا، بانک‌ها، فرمانداری و اماکن نظامی با عناوین مختلف نظر به حساسیت موضوع مراتب در دستور کار تیم جمع آوری پلیس اطلاعات شهرستان کهگیلویه قرار گرفت.
💢 وی افزود: با انجام تحقیقات پلیسی گسترده و گشت زنی‌های هدفمند پیرامون مکان‌های تردد احتمالی، مظنون را شناسایی و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی وی را دستگیر و یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ متعلق به آن را نیز توقیف کردند.
💢 موسوی تصریح کرد: ماموران در ادامه تحقیقات و بازجویی‌های خود به این نتیجه رسیدند که این فرد با سوء استفاده از تردد در مراجع قضایی و دولتی خود را از قضات شاغل در مراجع قضایی شهرستان و فردی ذنفوذ در سطح استان معرفی و به مردم وعده حل فصل پرونده می داد و به طرق‌های مختلف از شهروندان کلاهبرداری می‌نمود.
💢 وی گفت: ماموران در بازرسی از خودروی متهم تعداد ۱ عدد مهر قاضی کشیک، ۱ عدد کارت کارکنان فراجا و مجوز تردد به اماکن نظامی و قضایی، مهر کارشناس تصادفات راهنمایی و رانندگی، ۱ عدد مهر کارشناس بیمه مرکزی، مهر اساتید دانشگاه علوم پزشکی یکی از استان‌های همجوار و تعدادی اوراق مهمور به مهرهای مراجع قضایی و انتظامی کشف و ضبط کردند.
💢 فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی افراد بدون در نظر گرفتن روال قانونی امور و نیازمندی‌های اداری خود به افراد سودجو و وعده‌های فریبنده این چنینی اعتماد و ندانسته اقدام به همکاری با آنها می‌نمایند به شهروندان توصیه کرد: از اعتماد بی‌مورد به افراد ناشناس خودداری کرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک سریعا با پلیس اطلاع رسانی نمایند.
🇮🇷🔵🇮🇷🔵🇮🇷
🌐 دستگیری سارق محتویات درون خودرو با ۱۴ فقره سرقت در کهگیلویه
💢 فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری یک نفر سارق محتویات درون خودرو با اعتراف به ۱۴ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
💢 سرهنگ سید محمد موسوی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات درون خودرو در سطح شهرستان کهگیلویه موضوع به صورت ویژه در دستورکار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
💢 وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات پلیسی گسترده یک نفر سارق را در این راستا دستگیر کردند.
💢 موسوی تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه به ۱۴ فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف کرد.
💢 این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شد از شهروندان خواست: نسبت به ایمن کردن خودرو در جهت پیشگیری از سرقت اقدام و هر مورد مشکوک را از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.
🇮🇷🔵🇮🇷🔵🇮🇷

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 56872 توسط keyani bavand و در روز ساعت ۱۳:۰۳:۱۱
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 56869
۲۸ / ۳ / ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۴

نائب رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کهگیلویه وبویراحمد خبرداد: برگزاری بیست ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کهگیلویه وبویراحمد سوم تیرماه در تهران

نائب رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کهگیلویه وبویراحمد خبرداد: برگزاری بیست ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کهگیلویه وبویراحمد سوم تیرماه در تهران؛

نائب رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کهگیلویه وبویراحمد خبرداد:
برگزاری بیست ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کهگیلویه وبویراحمد سوم تیرماه در تهران
نائب رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری بیست ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان روز سوم تیرماه در تهران خبرداد.
به گزارش ….دهدشتنیوز…..سید ریحان ناجی مقدم گفت: بیست ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان کهگیلویه وبویراحمد روز سوم تیرماه ۱۴۰۳ با شعار«خیرین مدرسه ساز، پیشران ایران قوی» با حضور خیرین مدرسه ساز، مسئولان کشوری و استانی در کتابخانه مرکزی تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز رکن اصلی و اساسی و بازوی توانمند دولت در ساخت و ارتقا فضاهای آموزشی هستند که اقدامات و فعالیتهای خوبی در سطح کشور و استان در عرصه تعلیم وتربیت انجام داده اند بیان کرد: در بیست پنجمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در آبانماه سال گذشته مبلغ ۱۰۰میلیارد تومان تعهد خیرین بود که همه تخصیص پیدا کرد.
ناجی مقدم گفت: خیرین تا کنون بیش از ۱۰۰۰کلاس درس در استان کهگیلویه وبویراحمد ساخته اند و هم اکنون ۵۰ مدرسه خیرساز در سطح استان در حال ساخت است.
نائب رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان افزود: این جشنواره فرصتی برای مشارکت خیرین به منظور رفع مشکلات فضاهای آموزشی در استان کهگیلویه و بویراحمد با محوریت شهر یاسوج و دانشگاه فرهنگیان که در همین جا از همه خیرین عزیز در اقصی نقاط کشور و خیرین هم استانی و هم استانیهای عزیز ساکن در تهران دعوت می کنیم زینت بخش این جشنواره در تالار علامه امینی دانشگاه تهران باشند.

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 56869 توسط keyani bavand و در روز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۲۴:۴۱
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 56867
۲۸ / ۳ / ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۲

سرپرست آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد از خبرداد. پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیارد تومانی وام قرض الحسنه تشویقی به دبیران متوسطه دوم برای تصحیح اوراق امتحانی

سرپرست آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد از خبرداد. پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیارد تومانی وام قرض الحسنه تشویقی به دبیران متوسطه دوم برای تصحیح اوراق امتحانی؛

سرپرست آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد از خبرداد.
پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیارد تومانی وام قرض الحسنه تشویقی به دبیران متوسطه دوم برای تصحیح اوراق امتحانی
سرپرست اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد از پرداخت تسهیلات و اقدامات تشویقی به دبیران متوسطه دوم برای تصحیح اوراق امتحانی خبرداد.
به گزارش ……..دهدشتنیوز……… ، محمد جمالی در حاشیه جلسه مدیران آموزش و پرورش مناطق گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر گفت: تاکنون ۲۶۰ هزار برگه اوراق امتحانی جهت تصحیح به استان ارسال شده است.
وی با بیان اینکه ۱۰ حوزه تصحیح اصلی درشهرستانهای بویراحمد،کهگیلویه و گجساران و ۱۰ حوزه تصحیح اقماری در سایر شهرستانها ومناطق نیز در حال فعالیت است گفت:کلیه دبیرانی که ابلاغ تدریس در پایه های دهم یازدهم و دوازدهم در سال تحصیلی جاری در مدارس دولتی وغیر دولتی داشته اند مجاز به تصحیح اوراق امتحانی هستند.
جمالی، به سیاست های تشویقی و ابتکاری اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد برای دبیران متوسطه دوم اشاره و تصریح کرد: علاوه بر حق الزحمه قانونی به منظور تشویق دبیران متوسطه دوم که بیشترین تصحیح اوراق امتحانی را داشته اند مبلغ ده میلیارد تومان وام قرض الحسنه در نظر گرفته شده که پس از ارزیابی اداره سنجش و امتحانات ،نحوه پرداخت و مبلغ اختصاص داده شده به هر دبیر بر اساس اوراق تصحیح شده مشخص و پرداخت خواهد شد.
وی گفت: علاوه بر پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به دبیرانی که بیشترین تصحیح اوراق امتحانی را داشته اند ،شش امتیاز هم برای سازماندهی این همکاران لحاظ خواهد شد.

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 56867 توسط keyani bavand و در روز ساعت ۱۳:۲۲:۲۹
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر