شماره : 54902
۸ / ۱۲ / ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۵

اعضا جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی به سید محمد موحد پیوستند

اعضا جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی به سید محمد موحد پیوستند ؛

دهدشت نیوز

در پی حمایت های مردم حوزه انتخابیه اعضا جمعیت گفتمان انقلاب اسلامی از حاج آقا موحد حمایت کردند.

مهندس سپهر جهان آرا معاونت انتخابات گفتمان استان،مهندس سلیمان لعل زاری معاونت سیاسی گفتمان،مهندس سیاوش جهانیان معاونت روابط عمومی گفتمان،مهندس فرشاد دارش معاونت بازرسی گفتمان،محمد خلیلی معاونت اجرایی گفتمان،سید عابد تقوی رئیس گفتمان لنده،ابوذر کرمی معاونت سیاسی لنده،ابوذر کرمی قائم مقام گفتمان لنده،مصطفی زمانی معاونت انتخابات لنده،ماشاالله غلامی قائم مقام گفتمان لیکک،حبیب آبچر رئیس گفتمان لیکک،ساسان نظری روابط عمومی گفتمان لیکک،محمد جهانی معاونت انتخابات لیکک،ماهان مرادی دبیر گفتمان لیکک،رئیس گفتمان چرام و قائم مقام گفتمان چرام اعصای جمعیت گفتمان انقلاب هستند

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 54902 توسط keyani bavand و در روز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۴۵:۰۰
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 54899
۷ / ۱۲ / ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۶

استقبال پرشور لنده شهر اولین ها، سرنوشت‌ساز و حماسی* *اتمام حجت با عاملان تفرقه و شایعه پراکنان

استقبال پرشور لنده شهر اولین ها، سرنوشت‌ساز و حماسی* *اتمام حجت با عاملان تفرقه و شایعه پراکنان؛

*استقبال پرشور لنده شهر اولین ها، سرنوشت‌ساز و حماسی*
*اتمام حجت با عاملان تفرقه و شایعه پراکنان*

*موحد نامی ماندگار در سپهر سیاسی لنده*
حضور پرشور و حماسی مردم لنده در استقبال از موحد، برگ زرینی دیگر در تاریخ این دیار رقم زد و نشان از عزم راسخ مردم برای رقم زدن آینده‌ای روشن به دست منتخب خود داشت.
در این استقبال باشکوه که گویی تمام مردم لنده به خیابان‌ آمده بودند، شور و شعف وصف‌ناپذیری موج می‌زد و سیل جمعیت، ورزشگاه را مملو از شور و نشاط کرده بود.
*موحد* در میان استقبال پرشور مردم، با دلی سرشار از امید و ایمان، به سخنرانی پرداخت و ضمن تشکر از مردم فهیم و قدرشناس لنده، تعهد خود را برای خدمتگزاری صادقانه و بی‌وقفه به مردم این دیار اعلام کرد.
حضور پرشور و حماسی مردم لنده در این استقبال، به منزله تائیدی قاطع بر برنامه‌های موحد بود و نشان داد که مردم این دیار، به وی اعتماد کامل دارند و او را امین خود برای رقم زدن آینده‌ای روشن می‌دانند.
*این استقبال باشکوه، پیامی روشن به تمام کسانی بود که در تلاش بودند تا با تفرقه‌افکنی و شایعه‌پراکنی، اراده مردم را تضعیف کنند.*
مردم لنده با حضور پرشور خود در این استقبال، نشان دادند که وحدت و انسجام خود را حفظ کرده‌اند و اجازه نخواهند داد که عده‌ای معدود، مسیر پیشرفت و توسعه این دیار را به مخاطره اندازند.
حضور پرشور مردم لنده در استقبال از موحد، نقطه عطفی در تاریخ این دیار خواهد بود و به عنوان یک نماد ماندگار از وحدت و همدلی مردم، در تاریخ ثبت خواهد شد.
این استقبال، سرآغاز یک حرکت عظیم برای آبادانی و توسعه لنده خواهد بود و به یاری خدا، با همت و تلاش مردم و منتخبشان، شاهد آینده‌ای روشن و درخشان برای این دیار خواهیم بود.

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 54899 توسط keyani bavand و در روز دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۶:۱۲
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 54897
۴ / ۱۲ / ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۷

اعلام حمایت فرزند شایسته سادات امامزاده علی (ع) از حجت الاسلام موحد

دهدشت نیوز بسم الله الرحمن الرحیم مردم مومن، انقلابی و بصیر حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده خدای بزرگ را شاکرم که توفیق سالها خدمت بی منت به شما را در نهاد مقدس جهاد سازندگی و جهاد کشاورزی نصیبم نموده و افتخار میکنم که همچنان خدمتگزار شما در این نهاد هستم. انتخابات مجلس شورای

دهدشت نیوز

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم مومن، انقلابی و بصیر حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده
خدای بزرگ را شاکرم که توفیق سالها خدمت بی منت به شما را در نهاد مقدس جهاد سازندگی و جهاد کشاورزی نصیبم نموده و افتخار میکنم که همچنان خدمتگزار شما در این نهاد هستم.
انتخابات مجلس شورای اسلامی یکی از مهم ترین رویدادهای سیاسی، اجتماعی است که مردم با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای، آینده خود را رقم می زنند.
اینجانب با توجه به توانائی های علمی و اجرایی خویش و در راستای تحقق حضور حداکثری مردم شریف در انتخابات و بمنظور ایجاد فضای رقابتی سالم و ایجاد شور و نشاط بیشتر، برآن شدم تا وارد این عرصه سیاسی شوم.
اما هم اکنون، با توجه به کثرت نامزدها و بمنظور جلوگیری از تشتت آراء، تکلیفی برای ادامه حضور در این رقابت نداشته و از کاندیداتوری دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انصراف داده و ضمن احترام به همه نامزدهای محترم، حمایت قاطع خود را از حضرت حجه الاسلام والمسلمین حاج سید محمد موحد اعلام میدارم و از همه هواداران عزیز، ایلات و طوایف مختلف که به اینجانب نظر لطف و محبت داشتند، انتظار دارم که به ایشان رای دهند. لازم میدانم
از شورای محترم نگهبان، هیات های محترم اجرایی و نظارت و مراجع چهارگانه استان، بخاطر تائید صلاحیت اینجانب و نیز همه سروران گرامی که به هر نحو ممکن، مشوق و حامی حقیر بوده اند، صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و از ایزد منان عزت و سربلندی شما را در تمامی عرصه های زندگی مسئلت می نمایم.
مهندس حاج سید علی اصغر داورپناه
نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 54897 توسط keyani bavand و در روز جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۷:۱۲
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 54893
۴ / ۱۲ / ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۸

بنده سید محمد موحد هستم، عاشق و خادم مردم!

دهدشت نیوز بنده سید محمد موحد هستم، عاشق و خادم مردم! نخستین نطق انتخاباتی حجت الاسلام موحد در دهدشت بااستقبال عظیم مردم برگزار شد. صدای جنوب: مهمترین اظهارات سیدمحمد موحد در زیر می آید: عرض تبریک میلاد منجی عالم بشریت به محضر رهبر معظم انقلاب و ملت ایران و مردم حماسه ساز کهگیلویه بزرگ…. بنده

دهدشت نیوز

بنده سید محمد موحد هستم، عاشق و خادم مردم!

نخستین نطق انتخاباتی حجت الاسلام موحد در دهدشت بااستقبال عظیم مردم برگزار شد.

صدای جنوب:

مهمترین اظهارات سیدمحمد موحد در زیر می آید:

عرض تبریک میلاد منجی عالم بشریت به محضر رهبر معظم انقلاب و ملت ایران و مردم حماسه ساز کهگیلویه بزرگ….

بنده سید محمد موحد هستم، عاشق و خادم مردم!
حق هست که مجددا سجده شکر به جای آورم.
این جمعبت که در خیابانهاودراستادیوم هستند باقاطعیت اعلام میکنم پیروز انتخاباتند..
روز اول انتخابات وروز تعطیل این جمعیت یعنی چی!

انتخابات خبرگان رهبری که دو شخصیت عملی رقابت می کنند، قطعا شخصیت حضرت آیت الله ملک حسینی راترجیح خواهند داد.
انتخابات مجلس نیز درپیش است، مجلسی که درراس امور است وقدرت دارد رییس جمهور را محاکمه کند، مجلسی که هیات دولت را باسوال واستیضاح برایش مسیر مشخص می کند، وامام ورهبری فرمودند در راس امور است و در مقاطع مختلف ورود نماید. مجلس منزلتی است که قوه فضاییه ومجریه رابه چالش بکشد و برای حق مردم ورود نماید.
دردیداری بامقام معظم رهبری ایشان فرمودند جز در نیروهای مسلح، مجلس میتواند در همه موارد ورود نماید.
این مجلس قدرتش از شمامردم و رای شمامیباشدولذادر۱۱اسفند این ملت همانند ادوارگذشته حماسه هفتم رارقم خواهند زد.
ودرهمین جااعلام میکنم، انتخابات میدان رقابت است و شرایطی حاکم است واولین معیار مواردی است.اولین اصل اخلاق مداری است حمله رااغاز کرد بدانید مشکلی وجود دارد الان هم اعلام میکنیم باقدرت این رقابت رابا رعایت اخلاق وهمه معیارهای دینی دنبال میکنیم.
ما چنددوره است که در انتخابات حضورداریم. ۹دوره است که حضور داریم، همیشه رقبای بنده باتمام توان رقابت میکردیم و از عدم حضور سردارهاشمی پور اظهارتاسف می کنم.. از هبچ کس جز خدا ترسی ندارم، در حوزه به بنده یاددادند که اولین کاری که ما معیارباشد معرفت الجبار (ترس ازخدا) هروقت معرفت پیداشد ترس هم پیدا خواهد شد… زندگی موحد راشخم زدند باتراکتور قدرتمندی که داشتند دنبال نقطه ای بودند ولی بحول قوه الهی نتوانستند.

تعجب این است که میکویند موحد سابقه جنگ نداره، اما بدانید موحد به اندازه تمام دفاع مقدس سابقه جبهه وجنگ دارد، ازروزاغازین جنگ بعنوان جانشین دادستان بهبهان کاررااغازکردم وتاپذیرش قطعنامه درجای جای خوزستان همراه خانواده حضورفیزیکی داشتم. کسی که امنیت وپشت جبهه راتامین میکرد همراه بافرماندهان نظامی،برادران سپاه و ارتش بدستور بنده زمینه امنیت حمله فراهم میشد.

 

////

بخش دوم

 

امدند گفتند که موحد اب سدمارون رابه خوزستان فروخته،واگذار کرده،دران زمان من دادستان خوزستان بودم و نماینده نبودم،اجازه بدهید یه مقدر اطلاعات اولیه ازاینترنت بگیرید وحرف بزنید همینجوری کیلویی حرف نزنید…
حالا کسی که دران زمان مسیولیت داشت ونتوانست کاری کند، موحد باید محازاتش راپس بدهد؟
من اقای نادران را اوردم،
از من سوال کرد که حقابه این سد را چرا نگرفتند، انها حالا بیایند جواب بدهند.

مطالعات این سدمربوط به دوران قبل ازانقلاب است واغازش درزمانی بوده که من دادستان بودم، میایند برای عوام الناس می گویند، واگذارش کردم به کی، به چی؟
خطاب من به جوانان است، من از سال ۷۱دردواستان بزرگ خوزستان وفارس بعنوان دادستان انقلاب که باافتخارتوانستم این جایگاه راادامه بدهم واردمجلس سدم.
وقتی من کهگیلویه بزرگ راباگچسارن تحویل گرفتم حداقل ۱۰۰۰روستا را بدون هیچ امکاناتی را تحویل گرفتم. دردوران تحویل گرفتن بنده در این روستاها کسی مدرسه داشت ارایه دهد، دبیرستان بود اریه دهد، دراولین سفر به چاروساودیشموک که داشتم
بزرگترین معضل که داشتند دانش آموزان بعداز دوران دبستان یاباید به باغ ملک یا بهبهان و یاترک تحصیل میکردند و کمتراریکسال ان راحل کردم.
ولذا چون وقت نیست درحوزه بهداشت ودرمان، راه،، اموزش وپرورش، مخابرات
روزی که اینجا راترک کردم در اخرین نقطه، سردو و سرهنگ با بالاترین امکانات تحویل دادم وخداحافظی کردم.ونوکری مردم یعنی این….بنده نه تنهادرزمان نمایندگی مردم نوکری کردم حتی زمانی که که خوزستان وفارس بودم بعداز خدا بزرگترین ملجا مردم موحد بود ولاغیر….

شب گذشته شخصی مراجعه کرد وگفت میدانی چه حقی برگردن من داری،ومادراین دواستان غریب بودیم وقتی به دادسرای انقلاب مراجعه میکردیم احساس میکردیم بالاترین قدرت داریم و نوکری مردم از لطف خداودعای این مردم است

/////

بخش سوم

درنطق ها وجاهای مختلف، مسیولان رابافریاد ووظیفه قانونی انهارابه برطرف کردن مشکلات مردم فرامی خوانیم. بیمارستان دهدشت یک عمل اپاندیس راباید درفارس وخوزستان میرفتیم.

ماجاده داشتیم اسفالت داشتیم اینها خدمات نظام است. اما چه کسی اینها راپیگیری می کرد. درسفری به دیشموک مردم پول برای نصب دکل صداوسیما جمع کردند و من گفتم نیازی نیست، یک نفرگفت اگرموحد اینکارراکرد من دستم قطع میکنم ودربرگشت به تهران بنده به اقای کردان مراجعه کردم وایشان نوشت: فلانی سلام، موحد عزیزاست، ظرف یک هفته این کار عملی شد.

شما نمیتوانید جایی نشان دهید که رد پای موحد نباشد و در همین سردووسرهنگ راننده می گفت این فقط زور موحد هست..

دراین دوران ۲٠سال من نماینده بودم، ۲۵سال نبودم یعنی فقط ان ۲٠سال محاکمه دارد.

در همین جاده تنگ پیرزال به سرفاریاب چقدرمردم زحرکشیدند و بااوردن اقازاده وزیر نفت این مشکل برطرف گردید…

 

بخش چهارم///

سدکلات، اقایان به نطق بنده مراجعه کنند،
درحضور مرحوم هاشمی سد کلات رافریاد زدم و بعدازجلسه مرحوم هاشمی سوال کردند این سد باچه تاجی اب به صحرای کلاچو میرساند وگفتند با هیچ تاجی نمیشود و انتقال اب به شکل ثقلی نمی گردد ..
مرحوم هاشمی گفت راه حل دیگر بنطرتون میرسد که کارشناسان گفتند در محلی بنام آبریز که صحرای کلاچو ۸۲۰متر ازسطح دریاو ابریز هم ۸۳۴متر ارتفاع دارد سد ساخته شودولی ۱٠تا۱۵کیلومتر تونل میخواهد…
و ایشان گفتند حتی با این اندازه و حجم تونل برای ابرسانی به صحرای کلاچو مفیدترهست وپیگیری گردد…
حالا برخی گفتند موحد مخالفت کرده، من باید برای رهایی کهگیلویه بزرگ از بن بست باید این جاده رامی ساختم و الان بافکر بنده شما متصل به دنیای ایران هستید واز بن بست بیرون امدید.
حتی وقتی مهندس ترکان قبول نکرد و گفت باید سوال را پس بگیرید، من ازسوال سرفنظر نمودم…..

در دولت های مختلف نماینده بودم، دردولت اصلاحات، دردولت روحانی، احمدی نژاد و رییسی وزمانی که رفتم مجوز پیتروشیمی را ازخاتمی بگیرم و یکی ازنمایندگان معروف خطاب به خاتمی گفت این موحد است و چرا کار موحد راانحام میدهید و ایشان گفت موحد نماینده مردم است وکسی رانمی توانی مثل موحد پیدا کتی که کار مردم راانجام بدهد.وهمانجا دستور پتروشیمی دهدشت رادادند.

 

بخش پنجم////

برخی ادعا میکنند که موحد به فکر جوانهانیست و بدانید تنها کسی که به فکر جوانهاست موحد است

در همه طرح ها رد پای موحد وکهگیلویه بزرگ وجود دارد وبسنده نکردم به این و برای نجات ازاین وضعیت چندپروژه اساسی را اماده کردم، اولین مینی پالایشگاه درحومه غرب که مشکل استغال حومه غربی حل خواهد شدوبه دلیل اننخابات کلنگزنی به بعدازانتخابات موکول شد.

پتروشیمی چرام، دشت اهو وکاربه جایی رسید که سرمایه گذار پتروامید اعلام کرد چون وزارت نفت۸ماه بیشتر خوراک نمیدهد ما امکان سرمایه گذاری پانصدمیلیون ریالی رانداریم مگرتجدید نظرشود وازطریق استاندار ورییس جمهور کارپیگیری وسه هفته قبل مجوزخوراک برای ۱٠ ماه صادرشد و سرمایه گذار بزودی کارراعملیاتی میکند.

سد ابریز ازمطالبات جدی مردم است فازنهایی درحال اجراست و انشالله به کلنگ زنی واجراخواهد رسید.

پروژه سیمان سپو الان دروضعیت تملک است ووزیر اقتصاد همواره پیگیر است و بنده را که میبیند میگوید سیمان سپو چه شد و اینجا هم اعلام میکنم  خبرهای خوبی دراین زمینه خواهیم شنید…

احداث کارخانه مخزن سازی نفت وپتروشیمی وگاز در شهرک صنعتی دوم بزودی نیز اجرایی می شود تا این جوان ها به لطف خدا مشکل اساسی انها حل گردد وموحد همچنان بعنوان نوکر مردم، در کنارمردم، برای مردم حرکت خواهد کرد….

همچنین از مهندس داورپناه که در حمایت از ما از داوطلبی مجلس انصراف دادند قدردانی مینمایم.

 

           

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 54893 توسط keyani bavand و در روز ساعت ۱۲:۳۸:۱۸
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 54890
۲ / ۱۲ / ۱۴۰۲ - ۷:۳۱

موحد: خدا به‌وسیله مردم این اعتبار را به من داده / از اینکه تا الان تأییدیه آقای هاشمی نیامده بسیار نگرانم

موحد: خدا به‌وسیله مردم این اعتبار را به من داده / از اینکه تا الان تأییدیه آقای هاشمی نیامده بسیار نگرانم؛
در حومه شرقی دهدشت در جمع هواداران خود؛

موحد: خدا به‌وسیله مردم این اعتبار را به من داده / از اینکه تا الان تأییدیه آقای هاشمی نیامده بسیار نگرانم

دهدشت نیوز نشست هم‌اندیشی سید محمد موحد، نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده با مردم حومه شرقی دهدشت برگزار شد. موحد گفت: امیدوارم آقای هاشمی به دور رقابت برگردد. ایشان در میدان رقابت شرایط را رعایت می‌کرد و جزو نیروهای توانمند این استان بوده و هست.
به گزارش  عصر امروز در نشست هم‌اندیشی سید محمد موحد، نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده با مردم حومه شرقی دهدشت اظهار کرد: خدا به‌وسیله مردم این اعتبار را به من داده، لذا من اجازه ندارم از طرف موکلینم کاری انجام دهم که باعث رنجش آنان شود، من از اینکه تا الان تأییدیه آقای هاشمی نیامده بسیار نگرانم.
وی افزود: خدا می‌داند، امیدوارم آقای هاشمی به دور رقابت برگردند، ایشان در میدان رقابت شرایط را رعایت می کرد و جزو نیروهای توانمند این استان بوده و هست.
وی گفت: ایشان لیاقت دارد که در صحنه‌های مختلف خدمت به‌کار گرفته شود، اولاً تا وقت قانونی برای برگشتن ایشان به عرصه وجود دارد، امیدواریم برگردد، و اگر نیامدند انتظار داریم همراهی بفرمایند.

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 54890 توسط keyani bavand و در روز چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۳۱:۳۷
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 54887
۱ / ۱۲ / ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۴

آقای مژدهی این تذهبون

آقای مژدهی این تذهبون؛

دهدشت نیوز

بسمه تعالی
*آقای مژدهی این تذهبون*
در شرایطی که تمامی عناصر ضد انقلاب در داخل و خارج ودشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی با بوق های تبلیغاتی خویش در تلاش هستند که حضور مردم در انتخابات سرنوشت ساز یازدهم اسفند ۱۴۰۲ را کمرنگ کنند، برخی از کاندیدها از جمله جناب دکتر مژدهی پور در سخنانی فاقد مبنا وبی اساس در روستای کلایه اظهار داشته اند که مردم نسبت به استخدام های پتروشیمی گلایه دارند.
بیان چنین مطالبی از سوی کسی که خود را مدیر ملی می داند وپخش آن در فضای مجازی ضمن اینکه کمکی به مشارکت مردم نخواهد کرد،موجبات دلسردی جوانان این دیار را فراهم خواهد کرد. انتظار می رود که ایشان قبل از چنین اظهار نظرهایی از مسولین مرتبط شیوه جذب نیرو را در پتروشیمی جویا می شدند.
به منظور تنویر افکار عمومی جوانان دیارمان وتکذیب سخنان این کاندید محترم به شیوه وشرایط جذب نیرو در پتروشیمی دهدشت پرداخته می شود.
شیوه جذب نیرو در پتروشیمی دهدشت:

۱-تقاضای نیرو از طرف شرکت به اداره کار
۲-معرفی سه برابر ظرفیت از بین متقاضیان متخصص تقاضای مربوطه
۳-انتخاب نفر مورد نظر از طرف شرکت
۴-نزدیک ۹۰۰نفر در پتروشیمی مشغول بکار است
۸۳درصد نیروها بومی و غالبا محلی و درصدهای از سایر شهرستان های کهگیلویه بزرگ هستند…
در طی سه سال گذشته در صد بومی ها از ۶۳درصد رسید به ۸۳درصد…
اقای دکتر مژدهی اگر دنبال جذب رای است و خود را مدیر انقلابی می داند چرا سعی در بدبین کردن مردم نسبت به دولت انقلابی و نظام مقدس جمهوری اسلامی دارید ..
اگر حاضر هستین تا نفر به نفر محل سکونت جغرافیایی افراد، قومیت و وابستگی جریانی آنها بیرون داده شود تا سه روی شود هرکه در آن غش باشد.

سید حسین حسینی
دکترای جامعه شناسی و فرهنگی ۳۵ سال خدمت آموزش وپرورش

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 54887 توسط keyani bavand و در روز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۴:۲۵
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 54884
۳۰ / ۱۱ / ۱۴۰۲ - ۲:۳۵

موحد بازهم به جوانان اعتماد کرد/باوند رییس ستاد انتخابات کهگیلویه شد

طی حکمی از سوی سید محمد موحد،رئیس ستاد انتخاباتی ایشان در شهرستان کهگیلویه منصوب شد.؛

دهدشت نیوز:

طی حکمی از سوی سید محمد موحد،رئیس ستاد انتخاباتی ایشان در شهرستان کهگیلویه منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری دهدشت نیوز، طی حکمی سید محمد موحد آقای کیان باوند از فرهنگیان خوشنام و محبوب شهرستان را به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی خود در شهرستان کهگیلویه انتخاب نمود
در بخشی از حکم سید محمد موحد خطاب به کیان باوند آمده است:
شایسته است برابر با موازین شرعی و قانونی،همچنین با استفاده از توان و تجربه و مشاوره سایر نیروهای سیاسی ،فرهنگی،مذهبی و هماهنگی با عوامل اجرایی و نظارتی انتخابات در حوزه انتخابیه،وظایف محوله را به نحو احسنت مدیریت و اجرا نمائید.

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 54884 توسط peyman bavand و در روز دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۳۵:۱۲
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 54882
۲۸ / ۱۱ / ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۴

رقبای موحد و استراتژی فرار از شکست

رقبای موحد و استراتژی فرار از شکست؛

دهدشت نیوز

بسمه تعالی
*رقبای موحد و استراتژی فرار از شکست*
باگرم‌ شدن تنور انتخابات و مشاهده رقبا از افزایش محبوبیت سید محمد موحد نسبت به ادوار قلبی،تنها راه مقابله با این محبوبیت را حمله به ایشان دانسته اند .هرچند رقبا اهل این حرفها نیستند که قادر به پاک کردن موحد از اذهان مردم فهیم وبصیر باشند،چراکه رفتار موحد قبل ،حین وبعد از نمایندگی نشان داده که اتفاقا حملات رقبا در تمامی ادوار به نفع موحد بوده است.
از سوی دیگر اعتماد به نفس پایین رقبا بستر ساز حملات را فراهم کرده است تا به زعم خویش بخشی از پایین بودن اعتماد به نفسشان را جبران کنند.
شرایط وفضای اجتماعی این روزهای کهگیلویه حکایت از آن دارد که الگوی انتخابات گذشته تکرار می شود. برهمین اساس کاندیدهای کنونی در غیاب سردار هاشمی پور، کاندیدای نمایشی هستند که سبد رای قابل تأملی ندارند.
رقبا با استراتژی«زدن زیر میز به هر قیمتی» توسط آنها که اتفاقا در سیستم اجرایی کشور مسؤلیت هایی داشته اند تبدیل به دیکته نوشته شده ای شده است و مورد استفاده آنها قرار می گیرد، آن ها را برای پرت سازی حواس افکار عمومی از کارنامه خود به خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی حمله می کنند وسعی در ایجاد انحراف اساسی در برداشت های مردم دارند.
اینها می گویند برای موفقیت وجذب رای آبرومندانه ای در این رقابت باید هزینه تراشی کرد و بهترین راه زدن زیر میز و قهرمان سازی از خود وگرفتن ژست های مردمی هست که مختصر به هرکدام اشاره می شود.
۱) کاندیدای منتسب به جبهه پایداری که روزگاری در مجلس علیه مرحوم هاشمی رفسنجانی ، خاتمی، کروبی و موسوی شعار مرگ سر میداد امروزه با توسل به یکی از ملیجک های اصلاحات به نام آرمین محمودی که از نیروهای رده پایین جریان قوی اصلاحات است از ادبیات پست ودون شأن استفاده می کند ودر جاهای دیگر با حمله به مدیران موفق و زیر سوال بردن خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی استان های همجوار را غارت گر معرفی می کند.
۲) دیگری که خود را از مدیران کشوری می داند
به مقایسه شهرستان گچساران با کهگیلویه می پردازد و بدون داشتن ذره ای دانش جغرافیایی این قیاس مع الفارق را انجام می دهد غافل از اینکه بداند شهرستان گچساران بدلیل موقعیت خاص جغرافیایی بین بنادر تجاری جنوب و فارس قرار دارد و همچنین یکی از مناطق نفت و گاز کشور است.اگر جاده آن به صورت یک طرفه شده است به خاطر این موقعیت جغرافیایی هست که کل هزینه آن کمتر از تونل کوه پات جاده پاتاوه می باشد ودر بیرون از شهر گچساران شرایط توسعه ای با کهگیلویه تفاوت فاحشی ندارد.
۳) دیگری شعار عزت کهگیلویه را به زیر سوال می برد و بدون در نظر گرفتن ملاحظات مختلف وخدمات انجام گرفته در طول چهار سال کنونی توسط نظام به پدیده گوجه چینی زنان دیارمان در بهبهان می پردازد اشاره می کند. به ایشان باید گفت حکمرانی آب در اختیار نماینده محترم مجلس نمی باشد.نماینده تا جاییکه در حیطه اختیاراتش بود برای احداث سد آبریز ، آبیاری دهدشت غربی و سد کوهبرد تلاش کرد که سومی به بهره برداری رسید،دومی در حال کار هست وسد آبریز هم مطالعات آن روبه پایان هست.
۴) چهارمین رقیب نیز با بیان اینکه قرار بود مشک را از دوش زنان برداریم ولی بشکه را بر دوش مردان گذاشتیم، بدون توجه به اینکه متوجه باشد که ۳۵ سال دولت هایی مستقر بودند که خود جناب خود را از آنها می داند و هزینه های زیادی برای نظام تراشیدند تا فرصت های خدمت رسانی به مردم سوخته شود وداشته های نظام برای خنثی سازی توطئه های آنان هزینه شود.
به نظر می رسد رقبای انتخاباتی موحد به جای حمله کردن به سه مسأله اقتصادی مهم پاسخ دهند:
الف) چگونه می خواهند سرمایه گذاری برای رشد اقتصادی کهگیلویه ایجاد کنند.
ب) چگونه می خواهند سرمایه گذاری برای این رشد را تامین کنند.
ج) چگونه می خواهند اشتغال را توسعه داده وبیکاری را متناسب با ظرفیت های نظام کم کنند.
شایسته نیست که برای ترساندن مردم داستان سرایی کنید وآنها را از همراهی با موحد بترسانید. این نشانه ای از نداشتن ایده واز آن مهمتر فقدان اعتماد به نفس وصداقت سیاسی است. نکته مهم اینکه چگونه رقبای موحد متوجه تبعات بیانات خود نیستند.
برخی از رقبای انتخاباتی موحد متاسفانه به جای آنکه برنامه های خود را به مردم ارائه دهند ودر جهت معرفی خود و دیدگاههای خود اقدام کنند،بدلیل ترس فراگیر از محبوبیت وقدرت جذب کنندگی موحد متوسل به تخریب وبداخلاقی انتخاباتی شده اند تا به زعم خویش بدین شیوه موحد را از صحنه خارج کنند، اما زهی خیال باطل.
اختلاف عقیده در مقام جلب نظر مردم خوب است.اما اگر این اختلافات باعث زیر سوال بردن خدمات گسترده نظام جمهوری اسلامی شود مردم انقلابی دچار تزلزل می شوند.
آن چه که هست این است که بالاخره همه ما مسلمان هستیم وبه نظام مقدس جمهوری اسلامی اعتقاد داریم ودر مبانی و اصول مشترک هستیم. اما متأسفانه آن چیزی که در بحبوحه انتخابات کنونی شاهد آن هستیم بحث بداخلاقی های رقبای سید محمد موحد است.
این موضوع چه از لحاظ دینی و مبانی فکری چه از نظر سیاسی اصلا مورد تایید نیست وشایسته کاندیدهایی که خود را ولایت مدار وانقلابی می دانند نیست.
نامزدی که هنوز وارد مجلس نشده است ،وقتی شروع به تخریب روحانی نام آشنا وکهنه کار خطه جنوب کشور می کند طبیعی است اگر وارد مجلس شود (که البته نخواهند شد) نمی تواند به احقاق حقوق مردم و پیشرفت منطقه اهتمام ورزد، چون معمولا چنین افرادی منافع شخصی خود را بر منافع عمومی ونظام ترجیح می‌دهند.

سید حسین حسینی
دکترای جامعه شناسی و فرهنگی ۳۵ سال خدمت آموزش و پرورش

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 54882 توسط keyani bavand و در روز شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۴:۴۱
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 54878
۲۸ / ۱۱ / ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۱

موج موحد خواهی خروشان به چرام‌رسید

موج موحد خواهی که این روزها حتی در دورترین نقاط کهگیلویه بزرگ نیز سرایت نموده امروز خروشان به دیار چشمه بلقیس رسید. در معادلات برخی رقبا سعی بر آن بود که چرام را منطقه ای تعریف کنند که حجت الاسلام موحد آرای کمتری دارد. اما این موج خروشان و سیلی که امروز رخ داد به

موج موحد خواهی که این روزها حتی در دورترین نقاط کهگیلویه بزرگ نیز سرایت نموده امروز خروشان به دیار چشمه بلقیس رسید.
در معادلات برخی رقبا سعی بر آن بود که چرام را منطقه ای تعریف کنند که حجت الاسلام موحد آرای کمتری دارد.
اما این موج خروشان و سیلی که امروز رخ داد به رقبا و هواداران در سایر نقاط کهگیلویه بزرگ پیوندی ناگسستنی با موحد دارند و در این مقطع حجت الاسلام موحد را تنها نخواهند گذاشت.

امروز طوایف مختلف از جمله بابکانی،طاس احمدی، حسام الدین، گشتاسب در همه جای چرام بویژه خیمند، شهرک شیرازی، دلی باریک، فشیان حماسه پیروزی را زمزمه نمودند و حماسه باشکوه ایل نویی و منسوبین را که روز گذشته در سرفاریاب برگزار شد در چرام تکرار نمودند.
اتفاقات امروز چرام قطعا خواب خوش رقبای سناتور را به هم زد و معادلات به نفع موحد و حامیانش رقم خورد.

       

   

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 54878 توسط keyani bavand و در روز ساعت ۱۵:۰۱:۳۸
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 54875
۲۸ / ۱۱ / ۱۴۰۲ - ۶:۵۴

انعقاد قرارداد ساخت ۹ پروژه خیری جایگزین کانکس توسط بنیاد نیکوکاری حاج اکبر ابراهیمی در استان کهگیلویه و بویراحمد

انعقاد قرارداد ساخت ۹ پروژه خیری جایگزین کانکس توسط بنیاد نیکوکاری حاج اکبر ابراهیمی در استان کهگیلویه و بویراحمد؛

دهدشت نیوز

انعقاد قرارداد ساخت ۹ پروژه خیری جایگزین کانکس توسط بنیاد نیکوکاری حاج اکبر ابراهیمی در استان کهگیلویه و بویراحمد

با حضور نماینده خیرگرانمایه جناب اقای مهندس ذبیح الله صبری،مهندس حسینی نیک مدیر کل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد،مهندس نیک اقبال مدیر عامل مجمع خیرین، و مهندس دریانوش معاونت مشارکت ها، قرارداد ساخت ۹ مدرسه جایگزین کانکس در استان امضا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویداحمد، در سال گذشته این بنیاد نیکوکاری اقدام به جمع اوری پانزده کانکس در قالب هفده کلاس درس نموده که بیشترین سهم از این مدارس اهدایی به استان کهگیلویه و بویراحمد تعلق داشته است.
طی اظهارات نماینده محترم خیر این بنیاد علاوه بر امر مقدس مدرسه سازی، روستاهایی که فاقد شبکه ابرسانی هستند توسط بنیاد نیکوکاری حاج اکبر ابراهیمی به شبکه ابرسانی تجهیز میشوند.مهندس سید رضا حسینی نیک مدیر کل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویداحمد با تاکید به کمک های ویژه خیرین در سال گذشته در راستای امر مدرسه سازی استان، از خدمات ارزشمند خیرین بویژه خیر گرانقدر حاج اکبر ابراهیمی، خدمات و تلاش های ایشان در استا را ماندگار تقدیر و سپاس گذاری نمودند

ثبت شده در سایت دهدشت نیوز طی شماره 54875 توسط keyani bavand و در روز ساعت ۰۶:۵۴:۱۳
© Copyright 2024 http://dehdashtnews.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر