محمدی رئیس تربیت بدنی شهرستان چرام ضمن تبریک هفته تربیت بدنی برنامه های هفته تربیت بدنی و گزارشی از حوزه ورزش و عمرانی (استادیوم تختی و شهرک ،چمن های مصنوعی بردیان ،دم دره ،سرفاریاب و شهرک ،سالن های ورزشی والیبال،رزمی،امیرولی . سالن ورزشی سرفاریاب. استخر ) بیان نمود.

 وی همچنین بیان کرد با توجه به شروع ویروس کرونا از اوایل اسفند سال گذشته طبق مصوبه شورای سلامت و ستاد کرونا اماکن ورزشی تعطیل بوده اما هیئت های ورزشی از طریق فضای مجازی در راستای نشاط ، شادی و سلامتی اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی کردند.

و هیئت همگانی استان رتبه دوم کشور را در اجرای مسابقات و کلیپ های ورزشی کسب کرده است.

 

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سیدنوراله افشار امام جمعه محترم شهر چرام ضمن خیرمقدم و تبریک بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش گفت:در شهرستان چرام ورزشکاران خوب و ایده آلی وجود دارد که تا لیگ برتر فوتبال کشور راه پیدا کردند.

وی افزود در باب زیرساخت‌های ورزشی اقداماتی صورت گرفته است که باید تلاش‌های فرماندار محترم ؛اداره ورزش و جوانان شهرستان و اداره کل ورزش استان را در این زمینه مورد تقدیر و تشکر قرار داد،و نقد و انتقاد نافی ندیدن عملکرد اداره کل ورزش وجوانان در عرصه زیر ساخت های ورزشی نیست.

 

افشار بیان نمود؛وضعیت زیرساخت های ورزشی در شهرستان چرام مطلوب و مناسب نیست هم مردم و هم عموم ورزشکاران عزیز در رشته های مختلف ورزشی از این وضعیت رضایت ندارند.

 وی افزود؛ما در شهرستان چرام زمین ورزشی داریم که برای ورزش کردن جوانان روستای بردیان معطل ۵ میلیون تومان فقط پول هست که تا حال چنین امری محقق نشده است.

 

 وی ادامه داد؛در مرکز شهرستان تنها زمین چمن رسمی ورزشکاران با وضعیت بسیار بدی مواجه است و چمن آن خشک شده است و ورزشکاران نمی توانند در آن ورزش کنند،در سایر رشته ها هم وضعیت همینطور است.

 

امام جمعه چرام افزود؛ تقاضایی که از مدیرکل محترم و ارزشمند ورزش و جوانان دارم اولاً ایشان را دعوت می کنم در سفری به شهرستان چرام دیداری با عموم ورزشکاران داشته باشند و مشکلات را بشنوند هر اندازه مقدور بود حل فرمایند.منتظر حضور ایشان هستیم.

 

حجت الاسلام افشار درپایان گفت:اگر توفیق نشد در شهرستان زیارتشان کنیم ،نقدهای اساسی به بحث ورزش و جوانان است که در خطبه ها مطرح خواهم کرد و به اطلاع استاندار محترم خواهم رساند.