با هدف بررسی مسائل آموزشی و پرورشی: ۳۵ مدرسه مستقل دوره های مختلف تحصیلی شهرستان مارگون مورد بازدید قرار گرفتند

با هدف بررسی مسائل آموزشی و پرورشی: ۳۵ مدرسه مستقل دوره های مختلف تحصیلی شهرستان مارگون مورد بازدید قرار گرفتند
با هدف بررسی مسائل آموزشی و پرورشی: ۳۵ مدرسه مستقل دوره های مختلف تحصیلی شهرستان مارگون مورد بازدید قرار گرفتند

با هدف بررسی مسائل آموزشی و پرورشی:
۳۵ مدرسه مستقل دوره های مختلف تحصیلی شهرستان مارگون مورد بازدید قرار گرفتند
با هدف بررسی مسائل آموزشی و پرورشی مدارس شهرستان مارگون کارشناسان ارزیابی عملکرد از ۳۵مدرسه مستقل شهرستان مارگون بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیتها قرار گرفتند.
به گزارش ……..دهدشت نیوزر……… مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد درجلسه جمع بندی بازدید ارزیابان استانی از مدارس شهرستان مارگون ،
با تبریک ولادت باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار گفت: حضرت زینب(س) الگوی خوبی برای بانوان مسلمان است.
حسنعلی عزت خواه ، ضمن اشاره به سخن زیبای حضرت زینب س در حادثه کربلا :(ما رایت الا جمیلا ) بر درس انتظار و همراهی با امام در مصائب و مشکلات تاکید کرد.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد در جمع بندی پایانی ارزیابان استانی از مدارس شهرستان مارگون گفت: ارزیابان قطب نمای مدیران جهت رفع و پیگیری مسائل آموزشی و پرورشی هستند.

عزت خواه ، برقانون گرایی و رعایت عدالت در تصمیم گیریها تاکید کرد وگفت: مردم شیفته عدالت هستندو هر زمان اقدام منصفانه و همراه باعدالت مسئولان را ببیند اعتماد آنان به کارآمدی نظام افزایش می یابد.
وی با اشاره به اینکه عالم محضر خداست همه در برابر اعمال و رفتارمان مسئولیم گفت: ورود ارزیابان به مسایل پیدا ونهان و با نگاه همراهی و اصلاح در ارزیابی ها باعث رفع مشکلات احتمالی و اصلاح امور خواهد شد.
وی از ارزیابان خواست مسائل مربوط به سازماندهی ،مسائل مالی ،نقل و اتتقالات ،کمبود تجهیزات گرمایشی و. ..را نیز در کنار دیگر مسائل آموزشی و پرورشی با دقت در ارزیابی ها مد نظر قرار دهند.
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این جلسه ،هدف از این بازدید را بررسی نقاط ضعف و قوت و هم اندیشی جهت ارتقاء سطح آموزش مدارس و توانمند سازی مدیران عنوان کرد.
محمد دانشی نسب افزود : پس از بازدید ارزیابان استانی در جلسه جمع بندی بازخورد ها بررسی و توسط ارزیابان به صورت مکتوب در اختیار مدیران قرار خواهد گرفت تا نسبت به برطرف کردن نقاط قابل بهبود اقدام نمایند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

http://dehdashtnews.ir/?p=26405